KONST / Litografier / Färglitografi 14962037
nr 1496 2037
Berndt-Rune Jäverbrant
(f. 1941), Sverige
Katarinavägen, Södermalm. Signerad, färglitografi, numrerad 132/360. Bildmått: 34x46 cm, yttermått inklusive ram: 46x57 cm
Berndt-Rune Jäverbrant, född 1941, svensk målare, grafiker och tecknare.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 17 oktober 2022
kl 18:26:43
14/10 15:38:17
Berndt-Rune Jäverbrant
Läs mer om Berndt-Rune Jäverbrant